पत्रकार र आदर्श युवा बिच मैत्रिपुर्ण फुटबल, पत्रकारको टिमले जित्यो

नेपालगन्ज : बाँकेको खजुरामा रहेको आदर्श युवा बचत समुहले बाँकेका पत्रकारहरुसगं सदभाव कायम राख्ने उदेश्यले मैत्रिपुर्ण फुटबल खेलेको छ । बचत समुहमा आवद्ध युवाहरुले होलिको अवसर पारेर बाँकेका पत्रकारसगं फुटबल खेलेका हुन ।

खजुरा गाउँपालिका वडा नम्बर ४ मा रहेको मिनि रङशालामा आयोजित मैत्रिपुर्ण फुलबल खेलमा पत्रकारको टोली विजयी भएको थियो । पत्रकारको टोलीले शुन्यका विरुद्ध ६ गोल गरेका थिए । पत्रकारका टिम क्याप्टेन कुमार श्रेष्ठ एक्लैले ह्याट्रिक गरेका थिए । खेल अवधिभर रमाइलो तरिकाले प्रस्तुत भएका दुवै टिमले अन्यमा होली रङ्ग लगाएर अंकमाल गर्दै आपसि भाइचाराको सन्देश दिए । वडाका वडाध्यक्ष तिलकविर सुनारको प्रमुख आतित्थ्यमा सम्पन्न भएको थियो ।

युवा बचत समुहले मैत्रिपुर्ण फुटबल सहित उपस्थित पाहुनाहरुका लागि खानपिनको व्यवस्था समेत गरेका थिए । पत्रकारलाई मायाको चिनो दिएर समुहले आपसि भाइचाराको सन्देश दिएको थियो । खजुरामा पछिल्ला दिनमा आदर्श युवा बचत समुहले समाजिक कार्यतर्फ अग्रसर बन्दै गएको छ । समुहको मुख्य उदेश्य बचत गर्ने, युवाहरु विच समाजमा हुने गरेका गतिविधिका बारेमा छलफल गर्ने, समाजिक कार्यहरु गर्ने, विकास निर्माणका कार्यमा संलग्न हुने, समाजिक सदभाव कायम राख्न सक्रिय हुने लगाएत गर्ने गरेको समुहका अध्यक्ष देव बहादुर कुवरले जानकारी दिए ।

समुहमा हरेक महिनाको पहिलो सनिबार १ हजार बचत गर्ने गरिएको छ । समुहमा ३० बढि सदस्य रहेको बचत समुहका सचिव सुवास निरौलाले जनाए ।

प्रतिक्रिया