के हो तुरुन्त मर्मत ? २२ गते देखि सेवा दिदै

नेपालगन्ज : घर, कार्यालय, होटेल तथा रेस्टुरेन्ट लगायतका ब्यापारीक प्रतिष्ठानहरुमा तुरुन्त मर्मतले फागुन २२ बाट आफ्नो सेवा दिने भएको छ । खानेपानी, बाथरुम, विद्युत लगायतका समस्या समाधानको लागी एउटै तुरुन्त मर्मतले बाँकेभरी नै आफ्नो सेवा प्रदान गर्न लागेको हो ।

फागुन २२ गतेबाट नै ब्यवसायीक रुपमा सेवा आरम्भ गर्न लागेको तुरुन्त मर्मतका संचालक ऋषि पोखरेलले जानकारी दिएका छन् । फोन तथा सामाजिक संजालको प्रयोगबाट नै मर्मत कार्यको लागी तुरुन्तलाई सम्पर्क गर्न सकिने र छितोछरितो संगै भरपर्दो कार्य सम्पादन गर्ने अभिप्रयले तुरुन्त संचालन गर्न लागेको पोखरेलले बताएका छन् ।

पोखरेलका अनुसार तुरुन्तले घर अफिस संगै होटेल र रेस्टुरेन्टका बाथरुम, खानेपानी तथा विद्युत लगायतका समस्याको समाधानको लागी तुरुन्तले जिल्लाको कुनैपनी स्थानमा आफ्नो टिम पठाउने बताएका छन् । तुरुन्त मर्मतले कोरोनाको लकडाउन अगाडी नै आफ्नो सेवाको सुरुवात गरे पनि कोरोना संक्रमणको समय लम्बिए संगै आफ्नो सेवालाई रोकेको थियो ।

हाल पुनः तुरुन्त मर्मतले आफ्नो सेवाहरु र कार्यक्षेत्र बिस्तार गर्दै सेवा प्रवाह गर्न लागेको तुरुन्त मर्मतका संचालक मध्यका एक ऋषि पोखरेलले जानकारी दिएका छन् ।

प्रतिक्रिया