होटल निर्देशकको रुपमा काम गर्ने युवती यौनकर्मी बने

काठमाडौं । होटल निर्देशकको रुपमा काम गर्ने युवती यौनकर्मी बनेकी छिन् । उनको नयाँ कामको बारेमा उनको परिवारलाई थाहा छैन। यसपछि पनि उनले क्यामेरामा आएर आफ्नो व्यथा सुनाइन् । अहिले परिवारको प्रतिक्रियाको सामना गर्न तयार रहेको उनको भनाइ छ ।

बेला नामकी युवतीले पहिले होटल उद्योगमा काम गर्थिन् । जीवन राम्रै चलिरहेको थियो, यसैबीच प्रेमीसँग ब्रेकअप भयो । ब्रेकअपको एक दिनपछि उनले जागिर छोडिन् र पछि यौनकर्मी बनिन् । उनी अमेरिकाको नेभाडा राज्यमा काम गर्छिन् । यहाँ यौन कार्य कानुनी छ।

अमेरिकी युट्युबर म्याट कलेनसँगको कुराकानीमा बेलाले भनिन्–मैले आफ्नो कामको बारेमा कसैलाई भनेकी छैन । आमाबुवालाई पनि होइन । तर, अब अन्तर्वार्तापछि सबैले थाहा पाउनेछन् ।

बेलाले थप भनिन्– म यहाँ विगत एक वर्षदेखि छु । मेरा तस्बिरहरू अहिले अनलाइन छन्। अब म परिवारको प्रतिक्रियाको सामना गर्न तयार छु। बहिनीलाई पनि नभनेकोमा मलाई अलिकति दुःख लाग्छ। तर, म सुरक्षित, खुसी र राम्रोसँग बाँचिरहेको छु भनी उनलाई थाहा छ ।

युट्युबरले परिवारका सदस्यहरूले उनले के काम गर्छिन् भन्ने सोच्छन् भन्ने प्रश्नको जवाफमा बेला भन्छिन् कि म अमेरिकी कन्सल्टेन्ट फर्ममा ग्राफिक डिजाइनर हुँ भन्ने सोच्छन् जस्तो मलाई लाग्छ ।

आफ्नो सुरक्षाको प्रश्नमा बेलाले हरेक कोठामा ‘प्यानिक बटन’ रहेको बताइन् । समस्या भएमा प्रयोग गर्न सकिने उनले बताइन् । जसका कारण सुरक्षाकर्मी केही सेकेन्डमै मद्दत दिन पुग्छन् । उनी नेभाडामा कानुनी रूपमा कानूनी वेश्यालयमा काम गर्छिन्।

युट्युबर म्याट कलेनले संयुक्त राज्य अमेरिकाको नेभाडामा रहेको मुस्ताङ रेन्च वेश्यालयको भ्रमण गरे जुन यस क्षेत्रको कानुनी रेडलाइट क्षेत्र हो। म्याटले यहाँ तीन दिन बिताए र त्यहाँ काम गर्ने महिलाहरूसँग कुराकानी गरे। _dc nepal

प्रतिक्रिया