यी हुन् बाँकेका स्वतन्त्र उम्मेदवार डक्टर कर्णका प्रतिबद्धता

नेपालगन्ज : लोभलाग्दो चिकित्सा पेशमा रहेका यस क्षेत्रकै चर्चित प्लास्टिक सर्जन डाक्टर बिनोद कर्ण परिवर्तन र बिकासको नारा बोकेर प्रदेश सभा सदस्यको लागी चुनावी मैदानमा होमिएका छन् । कर्ण स्वतन्त्र रुपमा चुनावी मैदानमा होमिदा उनको नेपालगन्जमा उनको चर्चा संगै उनले उठाएको मुद्दा र चुनावी प्रतिबद्धतामा सबैको नजर पर्दै गएको छ ।

बाँके क्षेत्र नम्बर २ प्रदेश (ख) का लागी प्रदेश सभा सदस्य उम्मेदवार कर्णले ११ वटा मुख्य बुदामा आफ्नो प्रतिबद्धता सार्वजनिक गरिसकेका छन् । कर्णको प्रतिबद्धतामा शुशाशन तथा भ्रस्टाचार निवारण, रोजगारी, नशा मुक्त बाँके, शिक्षा (गुणस्तरीय तथा परिमार्जित), स्वास्थ्य (सर्वसुलभ तथा परिमार्जित), सरसफाइ तथा वातावरण, पर्यटन तथा संस्कृत, किसानमुखी कृषि, खेलकुद, पुर्वाधार तथा दिगोबिकास र बिबिध गरेर ११ बुदे आफ्नो प्रतिबद्धता सार्वजनिक गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया