कोहलपुरमा एमाले र राप्रपाको संयुक्त घरदैलो अभियान

सरला सुबेदी, कोहलपुर । नेकपा एमाले र राप्रपाले कोहलपुरमा  संयुक्त रुपमा घरदैलो अभियान सुरु भएको छ ।
अभियानको पहिलो दिन बिहिबार कोहलपुर नगरपालिका वडा नं. ११ र १२  मा घरदैलो गरिएको छ । बाँके निर्वाचन क्षेत्र नं. १ मा  नेकपा एमालेका  तर्फबाट प्रतिनिधि सभा सदस्य उम्मेदवार सूर्य ढकाल र प्रदेश सभा (ख) दुर्गाप्रसाद चौधरीले नगरका बिभिन्न टोल र बसपार्क क्षेत्रमा घरदैलो अभियान सुरु गरेका हुन ।

घरदैलोका क्रममा उम्मेदवार ढकालले बाँके क्षेत्र नं. १ लाई  राष्ट्रिय राजनीतिसँग जोडेर विकास गर्ने युवा जोस जाँगरका साथ आफुले उम्मेदवारी दिएको उल्लेख गर्दै यसपटक नयाँ अनुहारलाई  मतदान गर्न आग्रह  गर्नुभयो ।

घरदैलोका क्रममा स्थानीयवासीले उत्साहका साथ एमाले उम्मेदवारहरुलाई स्वागत र जितको शुभकामना दिएका छन् । आफ्नै वडाको युवा उम्मेदवारलाई केन्द्रको नेता पाउँदा निकै उत्साहित  भएकाले  यस पटक एमालेलाई भोट दिने स्थानीय रेवती गिरीले बताउनुभयो।  

 प्रदेश सभा (ख) का उम्मेदवार दुर्गाप्रसाद थारुले कोहलपुरको समग्र बिकास र समृद्धिका लागि सूर्यमा मतदान गरि आफुहरुलाई जिताउन आग्रह गर्नुभयो । उहाँले समृद्ध गाउँ र विकसित शहर निर्माण  आफ्नो सपना रहेको हुँदा  त्यो सपना आफ्नो मात्र नभैइ समग्र कोहलपुरवासीको हुनुपर्ने बताउदै  स्थानीय जनताको भावना अनुसार बिकास निर्माणको काममा लागिपर्ने प्रतिवद्धता  व्यक्त गर्नुभयो ।

प्रतिक्रिया