मङ्सिर ४ निर्वाचनको प्रचारप्रसारका लागि नेकपा (एमाले) बाँकेले दुई महिने अभियान सञ्चालन

नेपालगन्ज, भदौं : नेकपा (एमाले) बाँकेले मङ्सिर ४ गते हुने प्रतिनिधीसभा तथा प्रदेशसभा निर्वाचनको प्रचारप्रसारका लागि दुई महिने अभियान सञ्चालन गरेको छ । अभियानको सोमबार राती नेपालगञ्जस्थित पार्टी कार्यालयमा पार्टीका महासचिव शङ्कर पोखरेलले उद्घाटन गर्नुभएको थियो ।

महासचिव पोखरेलले पार्टीका केन्द्रीय सदस्य तथा बाँके जिल्ला इन्चार्ज सुर्य ढकाल र जिल्ला कमिटीका अध्यक्ष किस्मतकुमार कक्षपतिलाई झोला र डायरी हस्तान्तरण गर्दै अभियानको शुभारम्भ गर्नुभएको हो । नेकपा एमाले बाँकेका प्रचार विभाग प्रमुख सतिश निरौलाका अनुसार, बिहिवार जिल्ला स्तरीय कार्यकर्ता भेला गरी अभियानमा खटिने नेता कार्यकर्तालाई झोला हस्तान्तरण गरिएको छ । दुई महिने अभियानमा पार्टीका करिब दुईसयजना अगुवा नेता कार्यकर्ता वडाका हरेक टोलमा पुगेर सङ्गठन विस्तार, भेला, बैठकमार्फत निर्वाचनको प्रचारप्रसार गर्ने, योजना बनाउने काममा परिचालन हुने भएका छन् ।

प्रतिक्रिया