निर्वाचन नजिकिँदै गर्दा अध्यक्ष ओली कञ्चनपुर

नेकपा (एमाले)का अध्यक्ष केपी शर्मा ओली कञ्चनपुर पुग्नु भएको छ । निर्वाचन नजिकिँदै गर्दा पार्टी प्रवेश गर्नेहरूको लिस्ट तयार गरेर उहाँ आज दिउसो कञ्चनपुर पुग्नु भएको हो ।

एमालेले प्रतिनिधि सभा सदस्य बिना बुढाथोकी,पूर्व मन्त्री तारा लामा तामाङलगायत अन्य पार्टीबाट एमाले प्रवेश गर्ने नेता,कार्यकर्ताको लिस्ट तयार गरेको छ। एमालेले पार्टी प्रवेशको लागि तयार गरेको लिस्टमा एकीकृत समाजवादीका निवर्तमान सुदूरपश्चिम अध्यक्ष विक्रम शाही पनि रहेका छन् ।

त्यस्तै,ओलीले सुदूरपश्चिम प्रदेश सरकारका निवर्तमान भौतिक पूर्वाधार राज्यमन्त्री कुलवीर चौधरीलाई पनि पार्टीमा स्वागत गर्ने बताइएको छ । एकीकृत समाजवादी पार्टीको तर्फबाट राज्यमन्त्री बनेका चौधरीलाई पार्टी गतिविधि विपरीत काम गरेको भन्दै सो पार्टीको सिफारिसमा राज्यमन्त्रीबाट पदमुक्त गरिएको थियो ।

वेदकोट नगरपालिकाका पूर्व मेयर अशोक चन्द,नेता वीरबहादुर बुढाथोकी,माओवादीका नेता शङ्करदत्त जोशी, मोहन गिरीलगायत दर्जनौँ नेता कार्यकर्ता एमालेमा प्रवेश गर्ने तयारी गरेको बताइएको हो।

प्रतिक्रिया