अमेरिका टेक्सासको समुद्रीमा स्वस्तिमाको ‘बिच थेरापी’

स्वस्तिमा खड्का अहिलेकी नम्बर वान अभिनेत्री हुन् । चाहे अभिनयको गुणवत्ताले होस् वा सिनेमाको संख्याले, स्वस्तिमा समकालीन अभिनेत्रीको भीडमा एक कदम अगाडि छिन् । एकपछि अर्को सिनेमाले स्वस्तिमालाई व्यस्त बनाइरह्यो । कोभिड महाव्याधियता उनी अभिनित ‘चपली हाइट ३’, ‘चिसो मान्छे’ प्रदर्शनमा आयो । त्यसपछि भने उनको कुनै सिनेमा प्रर्दशन वा प्रदर्शोन्मुख छैन । सम्भवतः यतिबेला उनलाई फुर्सद मिलेको छ । त्यसैले त उनी फुर्सदिला दिनहरु कटाउन अमेरिकातर्फ लागिन् ।

यो फुर्सदको क्षणमा उनले भरपुर रमाइलो गरेको छनक पाइन्छ । कहिले ज्याक्सन हाइटमा सौन्दर्य प्रसाधन किनमेल गरिरहेको देखिन्छ भने कहिले समुद्री छालमा खेलिरहेको ।

भर्खरै मात्र उनले आफ्नो इन्स्टाग्राममा केही फोटो साझेदार गरेकी छिन्, जसमा उनी विकिनीमा विन्दास रमाइरहेको देखिन्छिन् । प्रिन्टेट क्याप र कालो विकिनीमा ठाँटिएर उनी समुद्री तटमा पोज दिइरहेकी छिन् । टेक्सासको दक्षिणी पाद्रे द्वीपमा उनले यस्तो फोटो खिचाएकी रहिछन् । यो टेक्सासको लोकप्रिय समुद्री तट हो ।

तस्वीरमा उनी विन्दास र उन्मुक्त भएर हाँसिरहेकी छिन् । त्यसको क्याप्सनमा लेखेकी छिन्, ‘बिच थेरापी ।’

प्रतिक्रिया