खजुरामा गठबन्धनकाे घरदैलो कार्यक्रम जारी

खजुरा : बाँकेको खजुरा गाउँपालिकामा निर्वाचनको मिति नजिकिदै गर्दा गठबन्धनले वडा नम्बर २ मा शुक्रबार निकालिएको शक्ति प्रदर्शन एवम् घरदैलो कार्यक्रम गरेकाे छ । घरदैलोले चुनाव जित्नका लागि थप बलियो देखिएको एक नेताले बताए । खजुरामा गठबन्धनतर्फबाट अध्यक्ष पदका लागि नेकपा माओबादी केन्द्रबाट डम्बर विकको उम्मेदवारी रहेको छ । उहाँ माओवादी केन्द्रको प्रतिनिधित्व गर्नुहुन्छ । नेपाली कांग्रेसबाट उपाध्यक्ष पदको उम्मेदवारमा मञ्जु मल्लले प्रतिनिधित्व गर्नु भएको छ ।

जनतासँग मत माग्ने क्रममा गठबन्धनका अध्यक्ष पदका उम्मेदवार डम्बर बिक र उपाध्यक्ष पदका उम्मेदवार मञ्जु मल्लले खजुराको विकासका लागि सहि व्यक्तिको छनौट गर्न अपिल गर्नुभएको थियो । खजुरामा गठबन्धनतर्फबाट अध्यक्ष पदका लागि नेकपा माओबादी केन्द्रबाट डम्बर विकको उम्मेदवारी रहेको छ । उहाँ माओवादी केन्द्रको प्रतिनिधित्व गर्नुहुन्छ । नेपाली कांग्रेसबाट उपाध्यक्ष पदको उम्मेदवारमा मञ्जु मल्लले प्रतिनिधित्व गर्नु भएको छ ।

प्रतिक्रिया